Amazonas Pārnēsāšanas Slings, Lollipop (4,5 m.)

Pārnēsāšanas slinga piemērots jaundzimušajiem no pirmās dzīves dienas. Ideāls atbalsts bērna mugurkaulam, gurniem un kaklam.

Vairāk informācijas

Noliktavā. Ātrā piegāde.

Jautājiet par produktu
Amazonas Pārnēsāšanas Slings, Lollipop (4,5 m.)

Amazonas Pārnēsāšanas Slings, Lollipop (4,5 m.)

 

35,63 €

-30%

50,90 €

Bezmaksas piegāde pasūtījumiem, kas lielāki par 79 €!
OMNIVA: 1-2 darba dienas (1 €)
DPD: 1 darba diena (2 €)
Garantijas laiks visiem produktiem – 24 mēneši!

Svars No 0 līdz 15 kg
Kompozīcija 100% kokvilna
Garums 4,5 m
Vecums No dzimšanas līdz 3 gadiem
Ražotājs Amazonas, Vācija

Pārnēsāšanas slinga radītāji iestājas par bērnu attīstību, tāpēc nodrošina emocionālo, kognitīvo un motorikas prasmju pieaugumu. Piemērots jaundzimušajiem no pirmās dzīves dienas. Ideāls atbalsts bērna mugurkaulam, gurniem un kaklam.

 Īpašais, tā saucamais t krusta aušanas stils garantē, ka visiem AMAZONAS Pārnēsāšanas slingiem piemīt optimāls blīvums un stabilitāte gareniski, tajā pašā laikā nodrošinot nepieciešamo elastīgumu pa diagonāli. Tas nozīmē, ka Pārnēsāšanas slings stiepjas tikai pa diagonāli, ne gareniski. Tādējādi slings piemērojas bērna ķermenim maigi, bet droši un cieši.

Visi AMAZONAS Pārnēsāšanas slingi ar centra marķējumu ir darināti no 100% nepiesārņotas kokvilnas, ar smalku diegu, kas rada gludu virsmu. Audums ir viegls un gaisa caurlaidīgs, tāpēc daudz ērtāks vasaras mēnešos; turklāt auduma gludā struktūra padara vieglāku slinga sasiešanu, jo starp sasietajiem galiem rodas mazāka berze.

Abi Pārnēsāšanas slinga gali ir konusveida un lejā šaurāki, nekā augšā, tāpēc mazāk auduma karājas pāri gurniem, kas ne vien izskatās labāk, bet padara slingu vēl vieglāku.

Sīkāka instrukcija ar attēliem iekļauta, tāpēc pārnēsāšanas slingu ir viegli iemācīties siet.

 Bērnie piedzimst ar apaļām muguriņām. Deviņus mēnešus viņu C-formas mugurkauls ir perfekti piemērojies māmiņas vēderā pieejamajai vietai. Tagad mugurkaulam pakāpeniski jāiztaisnojas.

Tas ir maigs process, kam nepieciešams vesels gads un tas noslēdzas vien tad, kad bērniņš ir gatavs pats piecelties kājās un spert pirmos patstāvīgos soļus.

Turklāt, bērnu kājas ir bijušas saliektas vēdera ierobežotajā telpā. Jaundzimušo - kuriem skelets ir veidots pārsvarā no kaučuka skrimšļiem, nevis “īstiem kauliem”,  gūžu savienojumiem tagad ir jāiztur lēna kaulu iztaisnošanās divpadsmit mēnešu periodā. Lai gūžu savienojumi varētu pareizi attīstīties, tiem jābūt pēc iespējas biežāk sakļautiem un tos nedrīkst nedabīgi izstiept.

 Šie medicīniskie fakti var palīdzēt jums izprast, kā rūpēties par jūsu jaundzimušo bērnu. Labāk nēsāt bērnu piekļautu, nekā vadāt viņu ratos rokas stiepiena attālumā. Pārliecinieties, ka bērna mugura ir saliekta un kājas ieliektas ceļgalos.

 
Kā pareizi nēsāt bērnu

Vienalga, vai jūs izvēlaties mūsu Pārnēsāšanas slingu, CarryBaby, Trikotāžas slingu, Riņķu slingu, Carry Star, Smart ķengursomu vai mūsu Mei Tai, visas AMAZONAS bērnu pārnēsāšanas sistēmas atbilst bērnu pareizas pārnēsāšanas medicīniskajām prasībām:

 •  AMAZONAS bērnu pārnēsāšanas sistēmas pilnīgi droši atbalsta jūsu bērnu: aci pret aci atrodoties ar personu, kurš viņu nēsā un būdams nodrošināts ar pietiekošu vietu, kas pielāgojas jūsu bērna C-formas mugurkaulam.

 • Ar plato un izturīgo auduma gabalu, uz kura jūsu bērns var sēdēt, AMAZONAS bērnu pārnēsāšanas sistēmas nodrošina ideālu atbalstu - vienmērīgi sadalot slodzi no viena ceļgala uz mugurkaulu līdz otram ceļgalam. Tas ne tikai veicina pareizas stājas attīstību, bet arī palīdz izvairīties no spiediena punktiem.

 • AMAZONAS bērnu pārnēsāšanas sistēmas nodrošina, ka jūsu bērna dibens ir vērsts uz leju un viņa kājas ir saliektas jāteniski, kas ir svarīgi pareizai gurnu attīstībai.

      

 
1.Instrukcija Kā pareizi nēsāt bērnu
2.Instrukcija Kā pareizi nēsāt bērnu
3.Instrukcija Kā pareizi nēsāt bērnu
        
1.Video instrukcija 
2.Video instrukcija
3.Video instrukcija 

Informācija

Garantija: garantijas laiks visiem produktiem – 24 mēneši!

Maksāšanas veidi: bankas pārskaitījums; saņemšanas brīdī; bankas links, kredītkartes, PayPal.

Informācija: ja Jums rodas kādi jautājumi – droši sazinieties ar mums: info@babysling.lv, +370 674 74161.

Piegāde un maksājumi >>

Pasūtiet uzreiz

Līdzīgi produkti

  • No products at this time.