Atsauksmes

Izmantojam ļoti intensīvi. Ļoti patīk - atvieglo slodzi uz muguras, kas rodas, ja nesu bērnu uz rokām. Mugura nesāp un ir ļoti viegli nest bērnu.

Ignese

Mūsu Je Porte Mon Bebe ergosomu lietojam teju ikdienu un esam ar to ļoooti apmierināti. Iegādājāmies to, kad mazajam bija 4 mēneši (tagad ir 8) un no tā brīža soma tiek intesnīvi lietota un no mājas bez tās mēs neizejam :) Katram gadījumam ņemam to vienmēr līdz. Arī mazais ir pilnīgā mierā ar atrašanos tajā. Somā var gan diendusu nogulēt, gan kāri tvert visu apkārt notiekošo. Mazais vēl ne reizi nav protestējis pret atrašanos tajā, tā kā tai ir jābūt labai zīmei ;) No sākuma bijām pārliecināti, ka izvēlēsimies BOBA ergosoma, bet apmeklējot jūsu lapu atradām šo ražotāju. Painteresējāmies tuvāk, palasījām vecāku atsauksmes un nosliecāmies par labu JPMB un cik labi, ka tā! Soma ir vienreizēja! Tiešām! Ērta, ātra uzlikšana un pats galvenais - mūsu muguras ir pilnīgā mierā ar somu un ar mūsu 11 kg (Francis ir paliels zēns) bērnu tajā varam pavadīt līdz 2-3 stundām. Nēsājam gan es, gan tētis. Tā kā varu teikt tik to, ka šis ir viens no visvērtīgākajiem pirkumiem. Paldies jums!.

Madara

Paldies, ergonomiskā soma ir ļoti ērta un kvalitatīvā.

Nataļja

Paldies par vēstuli. Man prieks, ka iegādājos ergosomu. Lietoju to esot ārpus mājas un reizēm arī mājās. Ir arī slings, bet tas ir sarežģīti mūsu straujajam ritmam. Ergosoma ir ērtāks variants. Un mazulis jūtas labi. Lielais brālis (6 gadi) arī gribētu nēsāt māsu ergosomā, bet piktojas, ka viņš ir par mazu. Paldies arī par jauko un ātro servisu.

Ilze un mazā Hanniņa

Mēs ar slingu esam ļoti apmierināti. Tā kā mūsu mazulītei nepatīk braukt ratos, slings ir vienīgais veids kā varam iziet pastaigās. Sligu lietojam abi ar vīru, un tas ir ļoti ērts. Meitiņai arī patīk, jo viņa vienmēr aizmieg! Arī citiem iesakam pasūtīt tieši pie Jums, jo saņēmām jau nākamajā dienā pie pašām durvīm. Paldies!

Eva

Paldies par labo servisu. Manduca ergonomiskā soma ikdienā noder lieliski un bērns tajā jūtas labi. Somu izmantojam no pirmās iegādes dienas, kopš bērna nepilniem trīs mēnešiem. Somas lenču aizsargi nebija uzreiz pieejami manis izvēlētā krāsā, bet tika piedāvata cita krāsa un sūtījumu varēju saņemt jau nākamajā dienā.

Evita

Paldies, slings ir loti erts un tam ir laba kvalitate. Mums patik.

Natalija

Ergonomisko Manduca somu izmantojam, ļoti patīk - ērta lietošanā gan bērnam, gan pašiem. Somas piegāde arī bija laicīga.

Inna

Mēs ar ergosomu esam ļoti apmierināti, lietojam to gan ejot uz veikalu, lai nebūtu jānēsā rati,gan izbraucienos. Mūsu mazulīte somā jūtas ļoti ērti un vienmēr apmierināti dudina, priecājas, ka visu var redzēt.

Gundega

Slingu izmantojam un esmu ļoti apmierināta. Palīdz kad esmu viena lai dotos uz veikalu vai ar suni pastaigā.

Sandra

Paldies! Augsti novērtēju jau šo e-pastu... Patīkami, ka klienti netiek piemirsti... Dažos vārdos grūti aprakstīt... Kaut gan varētu mēğināt - "neatņemama ikdienas sastāvdaļa!" Jau lielais brālis nebija diez ko liels ratu cienītājs... un mazais tagad jo īpaši izceļas ar ratos nesēdēšanu, negulēšanu.. tāpēc šī supersoma ir mūsu ikdiena... Pastaigas, iepirkšanās, pasākumu apmeklēšana, ceļojumi - gan tuvāki, gan tālāki.. Es nevarētu to visu iedomāties braucot un staipoties ar ratiem.. kaut arī tie mēdz būt viegli - tie tik un tā ir lieli un nav ērti... Sevišķi ceļojot... Arī vīrs ir sajūsmā! Tā kā - paldies Jums un jūsu komandai par šo somu un operatīvo tās piegādi! Lai jums jauki un saulaini Līgo svētki! Mums tajos noteikti bez šīs ergosupersomas neiztikt!

Agrita

Hello. Thanks for the Boba - we love it! Also big thanks for the personal attitude, amazingly fast and free delivery! ;) Lots of succsess for Babysling.lv in future!

Gita

Iegādājāmies Boba 4G, Tweet ergonomisko somu. Somu ļoti viegli uzlikt un noņemt, tā ir ērti regulējama. Audums elpojošs, tikai tam pielipušos gružus nav viegli notīrīt. Izmantojam pastaigās, kur ar ratiem nevar izbraukt un veicot mājas darbus, arī iemidzinot. Šobrīd esam to iedevuši draugiem izmēģināšanai, sliktas atsauksmes neesam dzirdējuši. Paldies!

Ainars

Sveiki, Mēs esam ļoti apmierināti ar mūsu ergonomisko somu, tāpat arī mūsu mazulis, jo beidzot viņai vairs nav jāguļ ratos. Un - PALDIES par ātro piegādi - es saņēmu preci jau nākamajā dienā! Komunikācija ar jums bija ļoti profesionāla. PALDIES par padomiem.

Elīna

Mēs no jums iegādājāmies ergonomisko somu “Manduca sling” un mēs to lietojam no pirmās dienas kopš to saņēmām. Šajā somā mazulis guļ 2 - 3 stundas. Kad es gatavojos likt bērnu somā, šķiet, ka viņš jau zina, ka mamma grasās paņemt viņu tuvāk savai sirdij un nēsās sev tuvu klāt. Tāpēc mēs esam ļoti priecīgi - nēsāt bērniņu un iet kopā pastaigās pa mežu ar suni, jau ir izveidojies par ikdienas rituālu. Man ir sajūta, ka man iedots papildus roku pāris. Ar cieņu,

Jelena

Sveicināti. Es nolēmu iegādāties ergonomisko somu, jo mans jaundzimušais bērniņš neparko nevēlas gulēt ratos. Tāpēc es pētīju aletrnatīvus veidus, kā ērti doties pastaigā svaigā gaisā. Ja bērns pat raud un ir ļoti dusmīgs, atliek viņu ielikt ergonomiskajā somā un viņš minūtes laikā aizmieg, un jūtas ļoti ērti. Tagad es meklēju informāciju, lai noskaidrotu, cik ilgi jaundzimušo var nēsāt jūsu ergonomiskajā somā.

Inese

Labdien. Esmu ļoti laimīga, ka nolēmu iegādāties mazuļu slingu. Kad mēs ejam ar bērnu ārā, es vienmēr paņemu līdzi slingu un ielieku to ratu grozā. Kad bērniņš pamostas un sāk raudāt, es viņu vienkārši ielieku slingā un mēs varam turpināt ceļu. Citreiz es pat veicu dažādus fiziskos vingrinājumus kopā ar bērnu somā. Es visiem saviem draugiem iesaku šādu sportošanas veidu!

Kate